Listagem de assinantes

01. Xosé Lois González Vázquez, 'O Carrabouxo', humorista

02. Helena Miguélez-Carballeira, professora

03. Ánxela Franco Pouso, deputada provincial do BNG pola Corunha e responsável de Igualdade

04. Marcos Cadórniga López, trabalhador de CIG-Serviços

05. Luzia Rua Lourido, militante de Erguer

06. Xosé Luís Rivas Cruz, 'Míni', deputado do BNG no Parlamento autonómico

07. Séchu Sende, professor e escritor

08. Maria Beatriz Doldán Theodosio, ténica de Cultura no Concelho da Corunha

09. Fran P. Lorenzo, Prémio Blanco Amor de Novela 2015

10. Ismael Romero Saborido, remeiro do Clube Cabo de Cruz

11. Ana Pérez Fernández, secretária de Justiça Social de Podemos Galiza e advogada

12. Xesús Manuel Pinheiro Rebolo, jornalista de Sermos Galiza

13. Luz Fandinho Rodríguez, emigrante retornada

14. Xosé María Torné, consultor de Comunicaçom Social, Politica e Empresarial. Desenhador.

15. Mariola Mourelo Pérez, feminista e facilitadora de grupos

16. Xesús Domínguez Domínguez, ativista das Preferentes

17. Rocío Sampaio David, membro da Assembleia Aberta de Bemposta (Ourense)

18. Maurício Castro Lopes, membro do Coletivo Editor do Diário Liberdade

19. Eire García Cid, feminista autónoma e independentista

20. Beatriz Peres Bieites, ativista cultural no Centro Social A Gentalha do Pichel

21. Aarón L. Rivas, membro do Conselho de Redaçom de Novas da Galiza

22. Cristina Amor Faia, militante de Compostela Aberta

23. Marcos Paino, músico e produtor

24. Iria Méndez, jornalista

25. Patrícia Cordo Ares, trabalhadora de Telemarketing e delegada sindical da CIG

26. José Emílio Vicente Caneda, professor, jornalista e membro da Executiva Nacional do BNG

27. Laura Bugalho Sánchez, transfeminista

28. Daniel Salgado, jornalista e poeta

29. Simeón Cantó Gavira, vocalista de Keltoi

30. Mario Maceiras Dosil, desenhador gráfico e militante do BNG de Carnota

31. Peregrina Ferrenho Garcia, trabalhadora da Junta da Galiza

32. Leonardo Fernández Campos, 'Leo', cantante e artista

33. Bráulio Amaro Caamaño, professor

34. Renato Núñez da Silva, militante do Movemento polos Dereitos Civis

35. Zélia Garcia Parra, membro de Galiza Contrainfo

36. Alonso Caxade, músico e mestre

37. Manuel María García Fernández, 'Mánu Santero', responsável comarcal do BNG de Muros-Noia

38. Afonso Garcia Fuentes, militante de Ceivar

39. Cristina Rodríguez Ramos, militante de Que Voltem para a Casa!

40. Tino Baz, cantautor

41. Xan Carlos Ánsia Rodríguez, sindicalista de CIG-Administraçom

42. María Lago Uhía, responsável local do BNG de Muros

43. Paulo Tobio Espinho, vocalista de Liska

44. Paula Rios Curbeira, ativista feminista em MNG

45. José Manoel González Alonso, membro do Coletivo de Reformad@s da CIG

46. Concepción Rodríguez Pérez, psicoterapeuta e escritora

47. Brenda González Fernández, estudante de Políticas e Jornalismo

48. Fernando Chousinho, 'Tawil', trabalhador

49. Maria Fraiz Castro, educadora infantil

50. Noélia Rodrigues Conde, politóloga

51. Joám Lopes Peres, militante da CIG

52. Pedro M. Cortegoso Gago, militante do Coletivo Nacionalista de Marim

53. Fernando Blanco Arce, advogado

54. Mercedes Teixeiro Gato, ensinante

55. Ana Costoia Viqueira, feminista e jornalista

56. Ernesto Vázquez Souza, bibliotecário

57. Charo Lopes Sanches, jornalista

58. Henrique del Bosque Zapata, mestre

59. Gustavo Luca de Tena, jornalista

60. Xosé Mexuto, diretor do diário digital Sermos Galiza

61. Dionísio Pereira González, historiador

62. Sandra Garrido Fernández, advogada

63. Bieito González Domínguez, filiado do BNG de Noia

64. Carlos Varela, estudante

65. Patricia Coucheiro, fotógrafa

66. Milucho Romero, professor

67. Sabela Fraga Costa, publicista e historiadora da Arte

68. Ínhigo Jesus Ansotegi Soares, desempregado. En Marea

69. Manuel Chao do Barro, advogado

70. Xabier Rodríguez Villa, filiado da CIG

71. Jávi Cervantes, estudante e militante independentista

72. Teresa Castro Iglesias, cuidadora em domicílios e instituiçons

73. Bruno Lopes Teixeiro, ativista da Fundaçom Artábria

74. Maria Ester Troncoso Vila, editora de texto digital

75. Marcos Martins López, advogado

76. Xavier Pinheiro, 'Ghato', ténico audiovisual

77. Amiel Amaro Rodríguez Álvarez, trabalhador

78. Xoán Antón Muíños Puga, ferroviário

79. Ariadna Iris Cid Garcia, trabalhadora

80. Francisco J. Martínez Rodríguez, mariscador

81. Alexandre Esteves Gil, desempregado e filiado do BNG

82. Martim Ubeira Acunha, membro do Centro Social Fuscalho (Guarda)

83. Andrés Meijide González, estudante

84. Antonio Ricón Rodríguez, professor

85. José Manuel Pastor Vázquez, desempregado e membro de Fenda

86. Marina Freixa, feminista

87. Augusto Fontám Garcia, militante independentista desde 1977

88. Bea Saiáns, feminista

89. Manuel Vázquez Aveira, reformado

90. Constantino Prego Paz, administrativo

91. Paco García Trigo, bombeiro

92. Carmen Peña Hernández, militante de Anova de Ponte Vedra

93. Xoán Rafael Vilas, fotógrafo e militante de Cerna

94. Anjo Torres Cortiço, ativista da Associaçom para a Defesa da Ria (Ponte Vedra)

95. María Pérez Millán, pensionista

96. Laura Sousa Sánchez, editora

97. José Ramom Rodríguez Fernández, escritor

98. Encarnación Martínez Collazo, independentista e reformada

99. Xosé Antón Vázquez Arango, ativista de MARX21

100. Abraám Alonso Pinheiro, setor serviços

101. Vítor Sanches Lopes, estudante

102. Francisco González Olveira, empregado

103. Rosa Santórum Paz, ensinante

104. Natividad García González, fisioterapeuta

105. Álvaro Blanco Vázquez, operário

106. Mónica Montero Borrazás, arqueóloga e desempregada

107. Jordi Ribas Fornells, ténico audiovisual

108. Xesús Fontes Mosqueira, terapeuta ocupacional

109. L. Alonso Vidal Conde, professor de Matemática

110. Cristina Acunha Criado, auxiliar geriátrica e animadora gerontológica

111. Mauro Gómez Lamela, estudante de Direito na USC, bateria d'Os Desterrados e membro de ANEGA

112. Ana María Montero Borrazás, artista plástica

113. Helena Salgueiro Golán, poeta

114. Ramón Gerpe López, estudante

115. José Manuel Souto Lamas, mestre e delegado de CIG-Ensino

116. Nerea Lorenzo Rodríguez, estudante de Direito

117. Antón Lourenzo González, empregado

118. Duarte Ferrín Iglesias, gaiteiro

119. Beltrán Puentes Cociña, estudante

120. Paulo Salgueiros Couso, estudante

121. Arantxa Santos López, estudante de Direito

122. Lorena de los Ángeles Diz, estudante e filiada de ANEGA

123. Bernardo Rodrigues Nunes, escaiolista e membro do Centro Social Xebra (Burela)

124. Isabel Urbana Pérez Torrado, reformada

125. Manuel Vázquez Naveira, reformado

126. Xan Álvares Souto, funcionário

127. José Carlos Santos Ares, psicanalista

128. Marcos Maceira Eiras, ativista social

129. Júlio Teixeiro Gonçalves, docente

130. Breogán Vila, reparaçom naval

131. Luisa Cuevas Raposo, internacionalista

132. Lorena Alonso Pinheiro, associacionismo

133. Víctor Suárez González, labrego e militante do BNG

134. Antón Robledo Pérez, desempregado

135. Rebeca Raso Prazeres, feminista

136. Silvio González González, militante de Isca!

137. Claudia Rivera Rivas, militante de Erguer

138. Alberto Gonçalves Herrero, secretário comarcal da CIG em Vigo

139. África Leira Sanmartin, reformada

140. Fernando Rego Pérez, educador

141. Tiago Mendes Rodrigues, lavrador

142. Miguel Anxo Malvido Cabirto, sindicalista

143. Nuria Núñez Rolán, dependenta de herbanário

144. Manuel Barreiro Rozados, ténico audiovisual

145. Raquel López Doce, traballadora social

145. Paulo Bouzas Fernández, produtor audiovisual

147. Antom Duarte, desempregado

148. María Beiroa Otero, artesà

149. J. David Conde Lourido, ténico de museus e militante do BNG

150. Alfonso Diaz Andrés, 'Foní', mestre

151. Belén Quintáns López, integraçom social e teatro

152. Pablo Iglesias Valeiras, reformado

153. Antom Fortuna, ativista ecologista

154. Armando Carril Casanova, militante nacionalista

155. Luís Gonçales Blasco, 'Foz', pensionista e militante de Cerna

156. Paula Costa González, desempregada

157. Duarte Correa Piñeiro, professor e sindicalista da CIG

158. Salvador Oitavén Dacosta, ativista LGTBI

159. Iolanda Galego Peres, jurista

160. María Abelleira Bermejo, jornalista e mestra de aulas particulares

161. Ricardo Castro Camba, biólogo

162. Xosé Beiroa Carreira, pensionista

163. José Dias Cadaveira, ativista cultural

164. Álvaro Paradela Dosil, desempregado

165. Belinda Pérez Domínguez, estudante

166. Paz Romai Castro, cuidadora

167. Joám Peres Lourenço, oficial de armazém

168. Paco Quintas, Bar Liceum (Porrinho)

169. Ester Lueiro García, mae, feminista e titulada em animaçom sócio-cultural

170. Gonzalo Grandal Crespo, analista de laboratório

171. Mª Cristalina Rodríguez Rodríguez, professora de Secundária

172. Élia Lago Pereira, ativista estudantil em Erguer

173. Vítor Garabana Barro, engenheiro

174. Fernando Rego Pérez, educador

175. Antón Xosé Laxe Bermúdez, educador social

176. Branca V., MIR

177. Francisco Fernández López, ténico informático

178. Isaura Barciela Varela, lesbofeminista

179. Estrela Ferrenho Garcia, feminista e independentista

180. Mariña López Varela, feminista

181. Breogán Martínez, insubmisso

182. Álvaro Puente Fernández, militante independentista

183. Manuel Paino, músico

184. Miriam Rodríguez Fernández, auxiliar administrativa e ténica de turismo. Militante do BNG e filiada à CIG

185. Antia Rosendo Segade, estudante de Direito

186. Jurjo Diz Lago, militante de Erguer, Briga e do Centro Social Revolta

187. David Núñez Fernández, transportista

188. Aarom Curbeira Martins, militante de Briga

189. Xaime Casal Martínez, trabalhador de Telemárketing e militante do MGS

190. Diego Lores Correa, membro da Oficina de Direitos Sociais (ODS) de Coia

191. Óscar Garcia Garcia, operário

192. Xavier Álvarez Diéguez, militante de Ceivar e de Causa Galiza

193. Antonia Maio Lago, desenhadora

194. Cándido Fernández Domínguez, ensinante

195. Jéssica Rodríguez Rodríguez, ativista do Centro Social Revolta

196. Sergio Alonso, professor de Secundária

197. Xoán Xosé Lorenzo Lourido, ensinante

198. Vanessa González Álvarez, militante do Centro Social Revolta

199. Lucrecia López Cernadas, pensionista

200. Alfredo Edreira Cruz, mestre artesano e militante de Causa Galiza

201. Antón Pedreira, livreiro

202. Ana Miranda, porta-voz do BNG em Europa

203. Jesús García Fernández, reporteiro gráfico na TVG e ativista no Coletivo Terra

204. Baldomero Iglesias Dobarrio, 'Mero', cantor

205. Silvia Amor Faya, administrativa

206. Manuel da Cal Vasques, agrarista

207. Iván Leis, jornalista e antropólogo

208. Manuel Álvarez Fernández, professor

209. Beatriz Garcia Matos, trabalhadora da CIG

210. Moncho Lareu Riveiro, militante da Marea de Vigo

211. Miguel Pérez Lorenzo, professor

212. Francisco Picado Vázquez, socorrista

213. Rafa Vilar, militante nacionalista e escritor

214. Suso Fuentes Canosa, escultor

215. Josefa Rodríguez Porca, auxiliar de cuidadora na Junta

216. César Caramês Branco, professor

217. Roi Rodríguez, soldador naval emigrado em Euskal Herria e independentista

218. Paulo Queiruga Castro, estudante e militante de Galiza Nova e do BNG

219. Uxio Souto Castro, transportista

220. Kevin Tomé Tunhas, Dread2Think

221. Xandre Peres, militante de Briga

222. Carlos Gómez Pérez, CNT

223. Nela Abella, mestra e ecologista

224. Davide Loimil González, professor

225. Emma Abella Cruz, professora

226. Ciprián López Aneiros, transporte e músico em Os Derradeiros

227. Dolores Torrealba, desempregada

228. José Pereira Cabezuelo, economista

229. María del Mar González de la Peña, bibliotecária

230. Rafael Piñeiro Guzmán, funcionário

231. Iván Vázquez González, administrativo e militante de Ahora Madrid

232. Maria Xesús Delgado Núñez, funcionária

233. Alicia Trashorras Madarro, educadora

234. Ana Isabel Crespo Pardo, auxiliar administrativa

235. Bernardo Máiz Vázquez, historiador

236. Antom Árias Curto, perito mercantil. Fundador do PCG e do SOG. Ex teniente de alcalde de Monforte. Dirigente da UPG e do PGP. Independentista histórico.

237. Xosé Martínez Gómez, permacultor

238. Iván Cuevas Domínguez, jornalista

239. Luís Neto López, sindicalista

240. Ter García, jornalista

241. José Antom Gonzales Maceiras, 'Muros', ativista e represaliado na 'Operación Jaro'

242. Paloma Saavedra González, atriz

243. Daniel Sussman Villaverde, estudante

244. Joaquim Goás, filólogo e ativista social

245. Víctor Echevarría Bastos, estudante de engenharia do meio natural na UPM e membro de FENDA (Embaixada Popular Galega)

246. Maika García Paz, Podemos Ribeira

247. Xosé Collazo Castro, ensinante e membro do Comité Nacional do PCPG

248. Xosé Vitor Lourenzo Mosqueira, ator

249. Darío Cabana Yáñez, funcionário

250. Martín Varela Allegue, funcionário

251. Lola Outeiral, professora

252. Roi Ribeira Becerra, membro do Centro Social Ocupado do Sar e d'O Salto GZ

253. Francisco Xabier Peña Díaz, militante do BNG

254. Rosa Ana Rodríguez Cagiao, pensionista

255. Juan Carlos Pérez Martínez, labrego

256. Margarida Prieto Ledo, administrativa

257. Henrique Martins, cooperativista

258. Ugio Caamanho Santisso, independentista

259. Roi Gallego, estudante

260. Miguel A. Neira Romero, 'reconvertido'

261. Cristina Valenzuela López, integradora social

262. María Eulalia González Martínez, estudante

263. María Beatriz Gómez Amigo, autónoma e licenciada em Arte e Museus

264. Ana Belén Vicente Amuedo, labrega

265. Anxo Gude Teira, radical

266. Antom Álvarez Meralho, secretário da CIG na comarca Estrada-Deça

267. Nani Blanco González, feminista

268. Rosa Lamas Casado, bibliotecária

269. Fernando Igrexas Bouza, operário de produçom no setor eólico e militante do BNG

270. Patrícia Lamas Seguin, psicóloga

271. Nacho Jorganes Echezarreta, ativista ecologista

272. Ibán Losada Dorado, estudante

273. Manuel Muñíz Besteiro, ensinante

274. Juan Manuel Gude Fernández, tatuador

275. Amalia Lorenzo Naveiras, mae de um dos detidos

276. Pilar Pérez Lijó, ténica em cuidados auxiliares de Enfermagem no SERGAS

277. J. Carlos Rey, operário da automoçom

278. Clodomiro Montero Martínez, secretário nacional de CIG-Banca e Centros de Chamadas

279. Adelino Formoso Dosil, funcionário

280. Lois Losada, reformado

281. Henrique Torres Fernández, administrativo

282. Pilar Pereiro Saavedra, mestra reformada

283. Beltrán Álvarez Pérez, estudante de doutoramente e militante de Galiza Nova na emigraçom

284. Margarida Corral Sánchez, ténica de Igualdade na CIG, ativista feminista e militante do BNG

285. Mª Jesús González Blanco, autónoma

286. José Antonio Fernández Triñanes, reformado

287. Nahuel Pérez, independentista

288. Patrícia Loures Taracido, operária e feminista

289. Xoán Fernández González, 'Caque', militante independentista retaliado na 'Operación Jaro'

290. Andrés Luca, 'Ándi', militante do Centro Social Revolta

291. David Pichel, operário comunista

292. Manuel González Freire, reformado

293. Milagros Maceiras Barreiros, reformada

294. Paco Souto, perceveiro e militante do BNG

295. Borxa Mexuto Rei, mestre composteiro

296. Eduardo Rogríguez Saiz, docente

297. Iolanda Fernández, ativismos vários

298. Andrea Estévez Barreiro, professora

299. Modesto Lamas Rivera, bobinador

300. Miguel Leirós Nieves, farmacéutico

301. Afonso Losada Rodríguez, secretário comarcal da Federaçom da Construçom e da Madeira da CIG em Lugo-Marinha

302. Ricardo Luis Salgueiro Iglesias, marinheiro

303. Rubén Valverde Domínguez, enólogo

304. Manuel Santiago Fontán, emigrado e reformado desde Euskal Herria

305. Joám Bagaria Fra, ativista do Centro Social Mádia Leva! (Lugo)

306. Aura Pérez Díaz, estudante

307. Marco Antonio García Varela, pensionista

308. Xacobe Rodríguez Vila, operário e delegado do Comité de Empresa de FCC pola CIG

309. Concha Lopes Outeiro, trabalhadora da administraçom

310. Iñaki Varela Pérez, professor, ativista no ecologismo, Banca Ética e defesa dos direitos das pessoas presas

311. Estevo Lamas Gómez, soldador

312. Salvador Gómez Crespo, independentista

313. Carmela Iglesias Villamor, desempregada

314. Manuel Rodríguez Fernández, militante de CIG-Saúde

315. Ferrán Romero Blanch, estudante

316. Carme Tallón Álvarez, trabalhadora

317. Eva Lago Lorenzo, professora

318. Laura Blanco Ares, mestra

319. Tiago Igrejas Peres, operário da automoçom

320. Andrés Fernández, trabalhador

321. Nandu de Diego, jornalista

322. Julián Bravo Rivero, desenhador de webs

323. Miguel González Ucles, funcionário

324. Moisés Pérez, investigador

325. Óscar Gomes Crespo, comerciante

326. Sabela Corral Nieto, militante de Anticapitalistas

327. José Antonio Aguera Carracedo, administativo

328. Beatriz Fernández Lemos, bióloga

329. Jon Pouso, estudante

330. David Paratcha, trabalhador

331. Xoán Antón Gómez Fernández, medico

332. Vitor Santalha, ativista na Fundaçom Artábria

333. Delia Rodríguez, artista plástica

334. Alicia Ares Vilar, feminista e trabalhadora da saúde

335. Carme Santiso Blanco, mestra reformada

336. Maria Rosendo Priego, feminista

337. Xián Nieto, gestor ambiental

338. Ximena González Ataide, ativista feminista

339. Keltoi (Grupo de música)

340. Pilar González, mestra

341. Irene Romero Rodríguez, pessoal de limpeza

342. Anxo Sánchez García, militante de Isca!

343. Borxa González Castro, militante do Movemento Galego ao Socialismo (MGS)

344. Paula Alexandre Teixeiro, filóloga

345. Íria Calvelo Pumar, militante de Ceivar

346. Xoán Mourinho, trabalhador

347. Xosé Miguel Fernández Vázquez, bancário

348. Víctor Oia Francisco, operário da automoçom

349. Luz Amigo Martínez, médica

350. Ángel Amaro Quintas, ativista LGTBI

351. Gabriel Reigosa Centelles, músico em Dakidarria e membro da diretiva de Salvemos Monte Ferro

352. Irene Cancelas Sánchez, jornalista

353. Andrea Rico Adega, educadora social

354. Francisco Saco Gonçales, desempregado

355. Antón Fernández Escuredo, jornalista

356. Xandra Martínez Rodríguez, militante de Isca!

357. Óscar Valadares, militante de Mar de Lumes

358. Fredi Santalha, desempregado, independentista e militante do BNG

359. Brais García Fernández, sociólogo e militante de Marea Atlántica

360. André Domínguez Vázquez, estudante

361. Belén Feijóo, empregada

362. Laura Brey Hermo, militante de Erguer

363. André Vidal Capón, estudante

364. Nerea Vázquez Lameiro, precária

365. Eduardo Sebio Molguero, sindicalista da CIG

366. Lucía Veciño Souto, militante nacionalista

367. Arnaldo Otegi, porta-voz nacional de EH Bildu

368. Pernando Barrena, responsável polas Relaçons Políticas de SORTU

369. Raquel Veiga Busto, intérprete

370. Sérgio Caamanho, do Centro Social Faisca

371. Leopoldo Rei Bernárdez, carpinteiro

372. Manuel Zabala Iglesias, operário da recolhida do lixo em Vigo e membro da Executiva Comarcal da CIG e do centro social Faisca

373. Antonio Vilasoa Rodríguez, setor da construçom

374. Anxo Lema Saavedra, estudante e militante de Erguer

375. Francisco Bragado Souto, estudante

376. Andrés del Valle Souto, estudante

377. Alba Moledo, jornalista e integrante de Liska

378. Constantino Fernández Rodríguez, militante de Causa Galiza

379. Dario Senhoráns Argibai, estudante de Medicina

380. Eva Gil rodríguez, educadora

381. José Alberto Muñíz Somoza, eletromecánico

382. Modesto González Casal, trabalhador

383. María Rodríguez Saiz, ODS

384. Roberto Costas Costas, alvanel e membro do Coletivo NÓS

385. Breogán Vila Moscoso, ferreiro

386. André Martínez González, perceveiro e militante do CS A Revolta

387. María Xosé Campo Bangueses, cozinheira

388. Oscar García García-Conde, professor

389. Josu Imanol Unanue Astoreka, bizkaiko EHBildulko Batzarkidea eta Taldeburua

390. Marcelo Rodríguez, educadora ambiental

391. David Álvarez Gay, estudante

392. Mario Sixto Puente, militante do CSRP de Compostela

393. Laura Mejuto Rei, engenheira química

394. Diego Vites, artista

395. Rubén Arroxo, concelheiro do BNG em Lugo

396. Maite Ferreiro, concelheira do BNG em Lugo

397. Tiro na Testa, grupo de música

398. Alfonso Díaz Andrés, mestre

399. Pablo Dapena Zapico, celador

400. José Carlos Alvar Cerviño, mestre de Ensino Primário

401. Trinidad Rey Chao, professora

402. Concepción Rey Chao, mestra reformada

403. Luis Mejuto Quintela, mestre reformado

404. Encarnación Yáñez Rubiero, professora

405. José Luis Moreno Cardeña, mestre reformado

406. Santiago Vites López, mestre

407. Ángeles García Peña, mestra

408. Francisco José Atanes Gómez, operário

409. Nyto Rukeli, CSRP-Compostela

410. Ricardo Álvarez Giráldez, professor reformado

411. Robert Suárez Cayetano, estudante

412. Carme Bello, desempregada

413. Carlos Garcia Seoane, independentista

414. Ana Maria de la Vega Tenreiro, desempregada de longa duraçom

415. Jeremy Pakosz, educador social

416. Fernando Crespo Pérez, soldador e militante do BNG

417. Alexandre Banhos, relaçons transfronteiriças

418. Manuel Lago Lorenzo, camareiro

419. Lara Conde Rodríguez, veterinária

420. A Cova dos Ratos, centro social viguês

421. Robert Suárez Cayetano, estudante

422. Sergio García Dios, adestrador de fútebol

423. Noa Rios Bergantinhos, reprodutora gráfica

424. Milagros Abal Lemos, desempregada

425. Roberto Conde Suárez, comunicaçom e produçom audiovisual

426. Daniel Rey Portilla, rotulista

427. Escárnio e Maldizer, centro social ocupado autogerido

428. Rosalia Quiroga, feminista autónoma

429. José Tubío, militante do Partido da Terra

430. Emmanuel Barzán Fernández, politólogo

431. Daniel Rodríguez Blanco, sindicalista CIG-Indústria e trabalhador do setor do automóbil

432. José Manuel Rama Edreira, desempregado

433. María Pérez Millán, reformada

434. Bernabé Sequeiros Pinzás, camareiro e administrador de Belesar Dixital

435. Miguel Cascalhar Vidal, ferrageiro poeta; ativista contra da minaria

436. Raquel García Formoso, artesà

437. Patricia Quelle Eixo, jardineira

438. Pablo Alonso Miguel, professor

439. Alexandra Rei Vásques, rapeira e atriz feminista e independentista

440. Mauro Álvarez Cortés, labrego

441. Eduardo Lorente Andrade, radialista na Rádio Kalimera

442. Suso Seixo Fernández, secretário geral na CIG

443. Xosé García Rodríguez, jornalista do Sindicato Labrego Galego (SLG)

444. Conchi Mogo Alonso, sindicalista agrária

445. Adrián Alonso Couso, abelheiro e independentista

446. Olalla Monteagudo Padín, veterinária

447. Rosa Padín Ochoa, pensionista

448. Carla Trindade, ilustradora

449. Ángel Lorenzo Ramallo, desempregado

450. Gabriel López Garcia, labrego e membro da Direçom Nacional de FRUGA

451. Carlos Morais, membro da Direçom Nacional de Agora Galiza

452. Uxía Amigo de Pascual, precária e feminista

453. Luix Kaf, poeta

454. Francisco Fernández López, ténico informático

455. Xosé Lois Jácome Enríguez, concelheiro da Marea de Vigo

456. Timoteo López Castro, peixeiro

457. Izaskun Ibarretxe Martínez, trabalhadora

458. Antón Sánchez García, porta-voz nacional de Anova-Irmandade Nacionalista

459. Bieito Lobeira, coordenador da Área de Organizaçom do BNG

460. Xosé Manuel Iglesias Iglesias, delegado da CIG em Correios

461. Alexandre Fernandes Vilaverde, cientista

462. Alba García Sánchez, estudante

463. Alexandre Garrido López, investigador e militante do BNG

464. Cecília Novas Garrido, membra do Centro Social Faisca

465. Víctor Regos González, cozinheiro

466. Fran Rei García, concelheiro do BNG-AA de Oleiros

467. Evangelina Fernández Domínguez, reformada

468. José Ramón Pérez González, reformado

469. Margarita Romero Martínez, empregada

470. Silvia Rosende González, investigadora em ciências sociais

471. Ana Amat Casariego, militante do BNG

472. Serxio Somoza Eiras, mariscador

473. Juan Antonio Losada Martínez, concelheiro de Rianxo en Común

474. Eduardo Ruanova Davila, ténico industrial

475. Xesús Paz López, professor de Secundária

476. Héctor Tejón Sáez, sociólogo

477. Lara Rozados, jornalista

478. Pilar Lueiro García, militante nacionalista

479. Beatriz Pérez, militante independentista

480. Nicolasa Castro Monteiro, professora de Ensino Médio

481. Susana Escobero Cela, membro do Centro Social Autogestionado O Fresco (Ponte Areias)

482. Constantino Lago Vargas, comercial

483. Claudio Manuel Vázquez, estudante, trabalhador e militante

484. Xosé Manuel Portela Fernández, funcionário da Universidade da Corunha

485. Adolfo Naya Fernández, proletário

486. Alberte Lamazares Casero, labrego e militante de Galiza Nova

487. Borxa Colmenero, advogado

488. Dorieta Ertzibengoa Gaztelumendi, engenheira industrial

489. Óscar Reina Gómez, secretário geral do 'Sindicato Andaluz de Trabajador@s'

490. Santiago Lamelo, informático

491. Pablo Taboada Souto, ténico de emergências sanitárias

492. Xan Xove, trabalhador postal e músico

493. Inácio Hernando Nuevo, reformado

494. X. Lois Varela Carreira, labrego e militante do SLG

495. Lola Outeiral Souto, professora e nacionalista

496. Santiago Quiroga Garcia, mestre e membro do Ateneu Libertário A Engrenagem

497. Alicia Romero Pernas, professora

498. Andrea Boullón, estudante, teleoperadora e militante do BNG

499. Erea Blanco, militante de Isca! e ativista da Marcha Mundial de Mulheres

500. Odilo González Carnero, independentista

501. Olga Rodríguez Sánchez, professora

502. Guilherme Brea, jogador da Suévia Fútebol Gaélico

503. Roberto Fandiño Magdaleno, independentista galego

504. Beatriz Ferro Gallego, administrativa

505. Rodolfo Fernández Vázquez, trabalhador do Metal

506. Juan Fernández Álvarez, estudante

507. Amanda Rei Castro, estudante

508. Aida Vasques

509. Xosé Manuel Beiras Torrado, catedrático de Economia, escritor e político

510. Davide Rodríguez Estévez, deputado de En Marea e SPDCIF

511. Raquel Suárez Regades, porta-voz do BNG no Concelho de Boiro

512. Uxia Castro, autónoma

513. Benigno Antonio Lima Suárez, ativista cultural e sindicalista da CIG

514. Gabino Cuntín Gómez, trabalhador da Junta da Galiza

515. Aitor Caneda Martínez, estudante

516. Elisa Pérez Vázquez, militante do BNG

517. Antonio Villarino Rego, trabalhador do SLG

518. Brais Rodríguez Álvarez, polítólogo e militante de Anova-Irmandade Nacionalista

519. Antia Balseiro, ativista

520. Margarita Echave Durán, jardineira

521. Catuxa Irago López, autónoma

522. F. Miguel Otero Fernández, professor

523. Xesús X. Fernández Iglesias, professor reformado

524. Carlos Callón, professor e escritor

525. Daniel Cabanas Chedas, estudante

526. Xulio Anxo Martínez Costas, graduado social

527. Nestor Rego Candamil, professor e Secretário-Geral da Uniom do Povo Galego (UPG)

528. Antonio Peleteiro, informático

529. Antonio Olveira Silva, mariscador

530. Maria do Pilar Sampedro Laranga, mariscadora e concelheira do BNG em Ribeira

531. Laureano Carballo, arqueólogo

532. Leonardo da Cruz Branco, cozinheiro

533. Luis Hernández Álvarez, ténico de Fazenda

534. Ramiro Ouviña Ouviña, capitám da Marinha Mercante e sindicalista da CIG

535. Lola Ferreiro Díaz, feminista galega

536. Xosé Lois Romero Falque, funcionário

537. Maria Xesús Delgado Núñez, funcionária

538. Breixo Lousada Valdês, desenhador gráfico

539. Iñaki Varela Pérez, em representaçom do coletivo ecologista Verdegaia

540. Brais Fernández Fernández, militante de Galiza Nova na emigraçom

541. Néstor Varela García, nacionalista 

542. Miguel Garcia, galego

543. Adrián R. Bravo, secretário-geral da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

544. Iria Figueroa, membro do Conselho Nacional de Erguer-Estudantes da Galiza

545. Amanda Rei Castro, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

546. Martín Coego Pérez, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

547. Pablo Rios Santomé, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

548. Hugo Rei Neto, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

549. Andrés López Blanco, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

550. Inmaculada Alonso Rodríguez, militante da Uniom da Mocidade Galega (UMG)

551. Yanira Amoedo Amoedo, ativista do Festival das Brétemas

552. Pablo Prado Fernández, desempregado

553. Miguel Garea Garea, funcionário da Universidade da Corunha

554. Aldara Garcés Ojea, trabalhadora da hostalaria

555. Jana Martínez Martínez, médica

556. Roberto Amoedo, trabalhador

557. Amaia Herrero Oiarzabal, ténica de Igualdade

558. Miguel Batalla Liste, estudante

559. Denís Pedrera Ucha, estudante

560. Helena Carro Cruz, bibliotecária

561. Claudia Quintela, responsável pola Organizaçom de Galiza Nova

562. Romina Bal Botana, professora de Galego

563. Alicia Fernández Gómez, ensinante

564. Lucia Novas, professora e poeta

565. Nuria Martínez Lomba, feminista

566. Rebeca Cambeiro Graña, membro da Permanente Nacional de Galiza Nova

567. Marcos Vigo, desempregado

568. Orlando Álvarez, funcionário

569. Elvira Blanco Pérez, militante de Galiza Nova

570. Óscar Estévez Cortizo, independentista

571. Iago Rodinho, operário

572. Diego Amoedo Martínez, doutorando em Antropologia Social

573. Álvaro Fernández Braña, engenheiro

574. Manoel Santos, ativista de Altermundo

575. Pascual Fernández Martínez, 'Kalim', mestre

576. Miguel Ángel Busto Castro, ativista da esquerda galega

577. Ignacio Martínez, professor

578. Manuel Pereira Castinheiras, ativista LGTBI

579. Xosé Manuel Saa Vázquez, taverneiro

580. Tania Sánchez Gómez, militante de Galiza Nova

581. Sergio Rodríguez Montes, dependente de comércio

582. Irene Romeiro Iturralde, mestra, tradutora e feminista

583. Iván Alonso Pérez, arquiteto e desenhador

584. Alberte Fernández, secretário geral de Galiza Nova

585. Francisco Pérez Rodríguez, estudante

586. Navia Rivas, membro da Comissom Permanente de Galiza Nova

587. Moraima Pérez Míguez, estudante

588. Santiago Vites García, bombeiro

589. Chema Naia, estudante, militante de Briga e filiado de Erguer

590. Moncho Leal, mestre de Primária

591. Francisco Xabier Souto Ares, historiador

592. Eva Yusty Campo, professora

593. Rocío Fraga Sáenz, socióloga, ativista feminista e concelheira intrusa (sic) na càmara municipal da Corunha

594. Xandra Táboas Martínez, ativista e criadora cénica

595. Tereixa Hernández Adeba, andereño

596. José Ángel Cortizo Vázquez, funcionário

597. Lorena Rozados, mestra

598. Pilar Paz Rodríguez, feminista

599. Dolores Rodinho Garcia, operária

600. Santiago Quiroga, Secretário de Imprensa e da Central de Trabajadores de la Argentina (CTA) Autónoma de Malvinas Argentina

601.  Olga González Blanco, mariscadora
Anúncios